У рамках відзначення Днів Сталої енергії в Сумській міській територіальній громаді, Департаментом фінансів, економіки та інвестицій проведено конкурс «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!», у якому взяли участь студенти закладів вищої освіти Сумщини.

Враховуючи напружену епідеміологічну ситуацію, конкурс проводився онлайн, роботи приймалися лише в електронному вигляді через електронну адресу. Усі роботи були оцінені конкурсною комісією відповідно до визначених критеріїв: якість, відповідність темі, оригінальність ідеї за п’ятибальною системою.

За результатами оцінювання у номінації конкурсу «Фото» перше місце отримав Юрій Лаврик.

Щодо номінації «Відеоролик»: друге місце здобула Дар`я Кравченко.

Варто зазначити, що відео та фото «Збережемо планету разом» відзняті в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Жан Моне Кафедра «Кліматичне лідерство ЄС».

Переглянути конкурсну роботу можна за посиланням тут.

Ми вітаємо наших студентів з перемогами й бажаємо натхнення для подальших досягнень!