доцент

Дякую за актуальну інформацію. Захід проведено на високому рівні, можливість ознайомитися з результатами наукових та аналітичних досліджень, практичними напрацюваннями задля збереження та покращення стану навколишнього середовища. Дякую організаторам за можливість долучитися до Осінньої школи.

Тетяна Манушкіна, доцент кафедри землеробства, геодезії та землеустрою, Миколаївський національний аграрний університет, 01.11.2021
д.т.н., проф. каф. технологій захисту навколишнього середовища Івано-Франківського національного технічного університету

Подяка організаторам за проведення такого масштабного як в часовому вимірі, так і в залученій аудиторії заходу. Досвідчені спікери подавали цікаву та актуальну інформацію. Пані Олена Мельник чудово модерувала пять днів "Осінньої школи". Щиро дякуємо за запрошення і можливість долучитися до даного заходу. Готові співпрацювати як в напрямку екологічному, так і в цілому між ЗВО!!!

Яцишин Т.М., 01.11.2021
Гарант ОНП «Право», доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного та інформаційного права

Участь у Осінній школі «Стала енергетика та клімат: досвід ЄС для України» стала помітною подією для багатьох слухачів, у тому числі і для представників юридичного факультету СНАУ. Безумовно, слід відзначити збалансованість Програми заходу, змістовні професійні доповіді, інформативні презентації, цікаві дискусії, відмінну організацію і творчу енергетику Школи. Відчувалося бажання усіх спікерів поділитися знаннями, своїм досвідом, які Вони набули у процесі реалізації проекту Жан Монне Кафедра «Кліматичне лідерство ЄС» та поширити ідеї сталого розвитку серед усіх учасників. Як гарант ОНП «Право», хочу підкреслити, що завдяки аналізу виступів основних спікерів Школи з’явилися нові ідеї щодо удосконалення реалізації нашої ОНП, щодо залучення здобувачів ІІІ-рівня вищої освіти до міждисциплінарної наукової співпраці, щодо формування оновленого переліку вибіркових дисциплін тощо. Щиро вдячні організаторам Школи за їх натхненну працю, любов до своєї справи, об’єднуючі ініціативи. Бажаємо досягти цілей Проекту та впевнені у корисності співпраці усіх зацікавлених сторін.

І.В. Арістова, 01.11.2021
К.т.н., доц. СумДУ Трунова І.О.

Дякую за отриману інформацію і досвід. Гарний колектив, цікава та корисна інформація. Навчання включало доповіді науковців та професіоналів в в галузі екології та екологічної безпеки, відповіді на запитання, що задавала аудиторія, практичне завдання, яке роболося в групах.

Інна, 17.03.2021