Круглий стіл з перспектив та викликів Східноєвропейського партнерства

14 квітня 2021 р. за ініціативи Української асоціації викладачів і дослідників європейської  інтеграції (APREI)  в онлайн форматі було проведено круглий стіл “The EU’S INTERNATIONAL RELATIONS IN THE CURRENT CONTEXT: FOCUS ON THE EU-EAP RELATIONS”.

Ключовим спікером заходу став Mr. Jasenko Selimović, колишній член європарламенту (2015-2019), консультант Ради Європи з питань політики країн Балканського півострова.  До заходу доєдналися понад 70 учасників з різних регіонів України.

Актуальні дослідження  щодо важливих на сьогодні питань імплементації Україною вимог Європейської зеленої угоди мали змогу представити слухачі поглибленого курсу з екологічної безпека та кліматичної політика ЄС, що реалізується в рамках проєкту Жана Монне Кафедра «EU Climate Leadership» в Сумському НАУ:

–             «Ways to reform environmental behavior in the framework of the European Green Course»,  доповідачі: аспір. Ірина Федів та аспір. Катерина Король (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).

–             «Forestry Politics of Ukraine: Paths and Challenges», доповідач: аспір. Наталя Ярошенко (Сумський національний аграрний університет).

Захід відбувася в рамках імплементації проєкту Програми ЄС Еразмус+ напряму ім. Жан Монне: 620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA : “ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадянських спільнот в Україні” за підтримки програми “EP to Campus” та European Parliament Former Members Association.