ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ JEAN MONNET

6-7 жовтня – Сумський національний аграрний університет, став ініціатором семінару-тренінгу «Фандрейзинг. Написання проєктів. Успішні кейси» в рамках якого Олена Мельник – к.т.н., координаторка Жан Монне кафедри, керівник проєктного сектору Сумського НАУ, член правління Української асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції APREI зробила презентацію проєкту.

Всеукраїнська презентація проєкту Jaen Monnet, відбулась в форматі онлайн. У заході  взяли участь 144 учасника з усієї України. Зокрема долучилися представники потужних закладів вищої освіти, як то Київський політехнічний інститут ім. Сікорського, Національний університет біоресурсів та природокористування, Київський національний університет ім.. Шевченка, Харківський національний університет ім.. Каразіна, тощо. Це все говорить про те, що сьогодні все більше людей прагнуть розробляти інноваційні проєкти та знаходити для них необхідні ресурси.

Серед спікерів заходу  – поважні експерти та експерти у галузі написання проектів та фандрейзингу:

С. ШИТІКОВА – к.п.н., керівник Національного Еразмус+ офісу в Україні;

П. КРАЙНІК – менеджер напрямку Жан Монне Національного Еразмус+ офісу в Україні;

А. ПЯТОВА – к.с.н., керівник НКП Горизонт 2020 за тематичним напрямом “Клімат, оточуюче середовище та ефективність використання ресурсів і сировини“, КПІ ім. Ігоря Сікорського;

С. ШУКАЄВ –  д.т.н., керівник НКП Горизонт  2020 за тематичним напрямом «Інформаційно-комунікаційні технології», КПІ ім. Ігоря Сікорського;

І. СІКОРСЬКА – к.н. держ. упр., член команди Національних Експертів з Реформування Вищої Освіти в Україні, голова Української асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції APREI, координаторка проєкту Жана Монне;

О. КРАЄВСЬКА – к.політ.н., інституційний координатор програм Еразмус+ Львівського національного університету імені Івана Франка;

М. НЕСТЕРОВА – д.ф.н., координаторка проєктів Жана Монне, проф. НПУ ім. М. Драгоманова;

Г. СОКОЛЮК – к.е.н, член правління ГО Прогресильні;

О. МЕЛЬНИК – к.т.н., координаторка Жан Монне кафедри, керівник проєктного сектору Сумського НАУ, член правління Української асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції APREI;

О. ПАСЬКО – к.е.н., керівник НДЧ Сумського НАУ;

Л. КАЛАЧЕВСЬКА  – д.е.н., керівник міжнародного відділу Сумського НАУ;

Т. ШЕВЧЕНКО – к.е.н., координаторка Жан Монне проєкту, ст.н.співр. НДЧ Сумського НАУ.

Перший день семінару був присвячений загальним питанням написання проєктів, а на другий, учасники змогли максимально сконцентруватися на проєктах Jaen Monnet. Крім того, представники СНАУ розповіли, про проєкти,  які реалізуються в нашому університеті та запросили колег до співпраці

Повний запис семінару доступний на YouTube каналі Сумського національного агарного університету.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть учасникам заходу розвивати наукову та громадську діяльність, щоб спільними зусиллям наближати Україну до європейських стандартів освіти, науки та якості життя.