Науково-навчальний он-лайн семінар у вигляді лекції для студентів Zero Waste Academy було проведено 10 лютого Шевченко Тетяною – координаторкою проекту Жана Моне “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС” № 620966-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT.

Лекція на тему “Відпрацьоване електричне та електронне обладнання: глобальні та національні виклики, практика прогресивних країн” стала  першим кейсом за даною тематикою для студентів і науковців ZWA. Слухачі з різних куточків України дізналися на лекції про європейське законодавство у сфері поводження з електронними відходами та циркулярні бізнес-стратегії ЄС, глобальні та національні виклики поводження з відпрацьованим обладнанням, досвід прогресивних країн світу у сфері поводження з відходами цього типу, сучасний стан проблеми поводження з електронними відходами в Україні, а також найбільш трендові теми за тематикою відходів електричного та електронного обладнання, що обговорюються у науковому середовищі. Знання отримані студентами ZWA будуть сприяти становленню та розвитку прогресивних систем поводження з електронними відходами в Україні відповідно до європейських норм та стандартів.

Презентацію можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1pni2M6O8k6IMuWsN9frnVP_IZqCw0m0z/view?usp=sharing