У ГУРТОЖИТКУ СНАУ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ДЕКУПАЖУ

Для емоційного розвантаження студентів та з нагоди проведення “Rethink waste” тижня у гуртожитку Сумського національного аграрного університету 03.11.2022 провели майстер-клас з декорування посуду методом декупажу.

Участь у заході брали студенти нашого закладу вищої освіти, а також абітурієнти, що планують вступати до Сумського НАУ.

Молодь своїми руками декорувала посуд і впевнилася, що декупаж – це крута ідея для створення власної креативної речі. Крім того, ця техніка оздоблення дає використаним предметам шанс на зовсім нове вишукане життя, продовжуючи термін їх використання та зменшуючи консюмеризм суспільства.

Проводили майстер-клас вихователь гуртожитку Ніна ДЕГТЯРЬОВА  та студентка факультету економіки та менеджменту Сумського НАУ Анастасія АВРАМЕНКО.

Також подяку за допомогу в організації заходу висловлюємо Дарині ВАЩЕНКО (т.в.п. Голови ППО студентів та аспірантів СНАУ).

Щиро сподіваємося, що всі присутні отримали задоволення й користь від проведеного майстер-класу.

Більше за посиланням