КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ “ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЦИРКУЛЯЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ”

У рамках проєкту “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки в Україні відповідно до Плану дій ЄС”, що співфінансується Європейським Союзом за програмою Жана Моне Еразмус+, Сумський національний аграрний університет проводить конкурс студентських наукових робіт “Інноваційні рішення для циркулярної економіки”.

Звертаємо Вашу увагу, що роботи мають бути спрямовані на вирішення конкретної проблеми і мати прикладне спрямування.

Подання робіт – до 01.11.2022 року

Оголошення фіналістів – до 05.11.2022 року

Захист робіт та визначення переможців – 10.11.2022 року

Головною винагородою стануть 7000 гривень (1 місце). Срібний призер отримає 5000 гривень. Бронза принесе досліднику 3000 гривень.

Головні вимоги до наукових робіт:

● текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1,5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм;
● наукова робота повинна мати високий рівень унікальності наукового тексту і обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншим способом;
● загальний обсяг роботи не повинен перевищувати 20 сторінок без урахування додатків та переліку літературних джерел;
● робота подається в електронному вигляді у форматі PDF.

Роботу треба надіслати до 01.11.2022 на електронну адресу research@snau.edu.ua

Контактний телефон  – (0542) 70-10-98

З нетерпінням чекаємо на Ваші роботи! Упевнені в наукових здібностях студентів Сумського національного аграрного університету!