Тетяна Шевченко, координатор міжнародного проекту Erasmus+ “Towards circular economy thinking & ideation in Ukraine according to the EU action plan” 620966-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT, взяла участь у заході щодо запуску CircularIT Alliance, що відбувся 10 травня 2022 р. в Університеті Париж-Сакле. CircularIT альянс утворений спільними зусиллями CentraleSupélec та IRT SystemX з початковою тривалістю 5 років і спрямований на створення та впровадження інструментів з високою доданою вартістю для громадян, виробників і територій. Альянс має на меті об’єднати компанії та місцеву владу для об’єднання промислових та експериментальних досліджень. Науковцем обговорено можливості співпраці університетів щодо розроблення інструментів дизайну виробів для циркулярної економіки.