Участь у міжнародній конференції у Дубліні

Науковці Сумського НАУ взяли участь у міжнародній конференції “Resource Sustainability”, яка проходила 19–23 липня 2021 р. на базі University College Dublin в Ірландії. Співорганізатором конференції виступив University of Michigan. Програма конференції icRS 2021 Programme включала більше 180 спікерів з країн Європи, Америки, Азії, Африки, Австралії і Океанії. Конференція проводилася за підтримки низки журналів видавництв Elsevier, Springer, Taylor&Francis.

На конференції виступила з презентацією координаторка міжнародного проекту “ACET&I” Тетяна Шевченко на тему “Circular Data Framework throughout the whole value chain from mining to manufacturing, from refurbishing to recycling”. На думку науковців СНАУ наразі існує потреба у створенні єдиної концептуальної рамки індикаторів для вимірювання прогресу у напряму наближення до циркулярної моделі економіки, яка б охоплювала широкий спектр діяльностей у межах повного ресурсного циклу. Дане дослідження спрямоване на розробку системи індикаторів циркулярної моделі для підприємств різних секторів економіки на основі оцінки повного ланцюгу створення вартості від видобутку сировини до виробництва кінцевого продукту, від ремануфактурингу відпрацьованих виробів до рециклінгу.

Стаття опублікована за посиланням: