МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА «Культурологічні дослідження (культурні cтудії) та культурний діалог у міжкультурному середовищі з метою залучення громад»

МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА

«Культурологічні дослідження (культурні cтудії) та культурний діалог у міжкультурному середовищі з метою залучення громад» для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства

Генуя (Італія) – Мелітополь (Україна), 24 – 28 липня 2023 року

Літня школа проводиться в рамках імплементації проєкту  Центр досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті» Jean Monnet Centre of Excellence ESSIE – 101085552 – ERASMUSJMO-2022-COE та у синергії з проєктами напряму Еразмус+ КА2 «Університети-Громади: Посилення співпраці»  101083077 —  UNICOM  ERASMUSEDU-2022-CBHE та Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UAEPPJMOCHAIR.  Також  відбувається підтримка сталості проєкту напряму Жана Монне Проєкт Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UAEPPJMOPROJECT. Літня Школа проводиться за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні.

Основні напрями роботи літньої школи

1. Цінності ЄС: різноманітність у розвитку спільнот.
  2. Європейські культурні студії та культурний діалог.
  3. Широка інклюзія та залучення спільноти.
  4. Сталий розвиток через третю місію: університети як ініціатори глобальних змін.

Учасники отримають нові робочі інструменти з кращих європейських практик в області впровадження соціальної згуртованості, міжкультурного діалогу, ідей соціальних інновацій та принципів залучення спільноти для сталого розвитку суспільства.

Час проведення  – 24-28 липня, 2023 р., 9.00 – 18.00 СЕТ

Мова  англійська, українська.

Посилання на лінк реєстрації  link is here (https://forms.gle/X5gWyDrsnFdLjcxFA в разі виникнення помилки скопіюйте посилання та вставте до адресної строки Вашого браузера)

Літня Школа  буде проведена в змішаному форматі.

Місце проведення: Генуя, вул. А. Подеста 2, Велика аудиторія та  онлайн на платформі Zoom за посиланням:

Код доступу: 241304

Запис, детальна програма та матеріали  Літньої Школи будуть розміщені на  сайті проєкту www.cessie.eu,  на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів – партнерів заходу.

За додатковою інформацією: +380662339977 (Viber) scaes@npu.edu.ua

Інфолист Літня Школа