СТАРТ ПОГЛИБЛЕНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ ІЗ ОЦІНКИ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ, СОЦІАЛЬНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

21 квітня 2022 року СТАРТУВАВ поглиблений навчальний курс “ЄВРОПЕЙСЬКА ПЕРЕДОВА ПРАКТИКА ЩОДО ОЦІНКИ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ, СОЦІАЛЬНОГО, ЕКОЛОГІЧНОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ ЩОДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ”, у дистанційній формі в межах проекту, що спів-фінансується ЄС — EULASTING Project #: 101047667-ERASMUS-JMO-2021-MODULE.

Серед відібраних для участі 25 учасників із усієї України, більшість змогла  почати навчання, незважаючи на складні обставини в країні.

Почався курс із ввідної лекції від координатора курсу Олега Паська на тему: “Вступ. Ознайомлення з проектом. ОЖЦ, СЕО та звітність зі сталого розвитку: чому це важливо?”

Попереду в учасників півтора місяці навчання, розробки та захисту проектів.

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ навчитися розуміти роль теорії в дослідженнях ОЖЦ, соціального та екологічного обліку та знати різні точки зору щодо соціальної відповідальності бізнесу; навчитися визначати деякі обмеження традиційного фінансового обліку щодо надання користувачам можливості оцінювати соціальні та екологічні результати суб’єкта господарювання, демонструвати розуміння різних теоретичних точок зору, які можна застосувати, щоб пояснити, чому організації добровільно надають інформацію про свою соціальну та екологічну діяльність; застосовувати основні принципи формування міжнародної та вітчизняної політики у сфері ОЖЦ, СЕО та звітності щодо сталого розвитку; доносити зрозуміло і недвозначно професійні знання, власні обґрунтування і висновки до фахівців і широкого загалу; використовувати європейські підходи до оцінки життєвого циклу та нефінансового обліку і звітності; бути в курсі деяких останніх ініціатив Європейської комісії у сфері ОЖЦ, соціального, екологічного обліку та звітності щодо сталого розвитку ВИ МОЖЕТЕ ДОЛУЧИТИСЯ ДО УЧАСНИКІВ КУРСУ. ДОДАТКОВИЙ НАБІР ТРИВАТИМЕ ДО 30 КВІТНЯ 2022 РОКУ.

ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯ І ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ: https://forms.gle/B9eSTnFzneazkHXt7