Запрошуємо в СНАУ на презентацію дитячої книги про нашу планету «Велетунські казки»!

Коли: 11:00, 25 вересня 2021 року.

Місце проведення: СНАУ, головний корпус.

Програма заходу:

*ДИТЯЧА ЗОНА, яка діятиме поблизу  презентації книги для батьків, де психолог проведе майстер клас з вашою дитину про важливість збереження природи,  що сформує правильні звички вже з дитинства;

*ВИСТАВКА МАЛЮНКІВ на еко тематику з гарантованими подарунками кожному (деталі участі дивіться нижче);

* РОЗІГРАШ КНИГ Галини Буділової «Велетунські казки;

*ЯРМАРОК ДОПОМОГИ діткам (список дивіться далі);

*ДЕГУСТАЦІЯ для всіх учасників заходу  корисного молока А2, винахід СНАУ, зі смаколиками;

Деталі: Конкурс малюнків на еко тематику( кліматичні зміни) перелік тем можна знайти за посиланням https://jm.snau.edu.ua/2021/08/26/korisni-eko-poradi/ .

Умови участі:(кожна дитина (від необмежений), яка намалює малюнок на аркуші А4, малюнки приймаються до 20 вересня включно), гарантовано отримає подарунки від СНАУ. Малюнки можна залишити у головному корпусі на 1 поверсі СНАУ рецепшин/вахта з поміткою для офісу промоції або відправити лист почтою за адресою Сумський національний аграрний університет, вулиця Герасима Кондратьєва, 160, Суми, Сумська область, 40000).

Список для участі у ЯРМАРКУ допомоги:

✔ Кришечки від пластикових пляшок для створення масажного килимка малятам Будинку Дитини.

✔Збір сезонного одягу для дітей віком від 3х до 14 років (тепле взуття, верхній одяг, штанці та светри) для багатодітних, малозабезпечених родин та переселенців.

✔ Розвиваючі іграшки, сортери, бізіборди для відділення дитячої неврології.

НЕ ПРОПУСТІТЬ! Адже це гідна МІСІЯ для кожного, стати долученим до процесу створення унікальної формули  ПОРЯТУНКУ ПЛАНЕТИ!