Координаторка проєкту “EU Climate Leadership” виступила на Міжнародній науково-практичній конференції у Тбілісі

27 травня у Тбіліському гуманітарному університеті відбулася 1-а науково-практична міждисциплінарна онлайн-конференція. Захід відбувався паралельно в чотирьох секціях: гуманітарні науки та психологія; економіка,  бізнес, туризм; право; стоматологія, фармация, природничі науки. З доповідями виступили науковці, викладачі, аспіранти та студенти з різних країн – Естонії, України, Китаю, Португалії, Білорусі, Великобританії, Німеччини та Непалу.

Серед доповідачів була і координаторка проєкту Erasmus+ Jean Monnet Chair “EU Climate Leadership” 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR Олена Мельник. У рамках доповіді «Європейський зелений курс: переспективи та виклики для України» Олена Сергіївна поділилася першими результатами реалізації проєкту в Сумському НАУ, розглянула особливості європейської політики протидії кліматичним змінам та можливості її застосування в українському просторі.

Загалом у конференції взяли участь понад 50 науковців з різних країн світу.

Програма заходу.