25-27 лютого в онлайн-форматі відбулася Міжнародна Карпатська школа 2021 “Захист вразливих екосистем в умовах пандемії та зміни клімату”.
Програма Школи охоплює ряд проблемних питань розвитку гірських регіонів Центральної та Східної Європи та поширення досвіду країн Карпатського, Балтійського та Альпійського регіонів. Дослідниками розглядаються соціальні, політичні, економічні, культурні та гендерні аспекти, орієнтовані на підтримку природних ресурсів у гірських екосистемах. Протягом трьох днів учасники могли долучатися до слухання доповідей, брати участь у наукових дискусіях та віртуально мандрувати краєзнавчими перлинами Карпатського регіону.
У секції “Захист вразливих екосистем в умовах зміни клімату” виступила аспірантка кафедри екології та ботаніки, слухачка курсів Жан Монне Кафедри “Кліматичне лідерство ЄС” (EUClead) Ярошенко Наталія (наук. кер. – д. б. н., проф., член проєктної команди  EUClead Скляр В. Г.). Доповідь була позитивно оцінена модераторами та учасниками Школи.