СЕРТИФІКАТНИЙ ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС З ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА КЛІМАТИЧНОЇ ПОЛІТИКИ ЄС

15 лютого 2021 року в  рамках реалізації проєкту Жан Монне Кафедра розпочався дистанційний сертифікатний поглиблений курс з екологічної безпеки та кліматичної політики ЄС для аспірантів і магістрів природоохоронних спеціальностей. 30 учасників, які висловили своє бажання опанувати курс і надіслали переконливі мотиваційні листи, були відібрані командою проєкту, і хоча проєктною заявкою було передбачено участь лише студентів м. Суми і Сумського регіону, дистанційний формат дозволив долучити і аспірантів/ад’юнктів з м. Львів, м. Харків, м. Чернігів, м. Житомир, і навіть іноземного студента з Китайської Народної Республіки, який планує вступати до аспіратнури Сумського національного аграрного університету. Попереду слухачів чекає 6 навчальних кредитів ЄКТС, з яких 120 годин аудиторної роботи і 60 годин самостійної. Протягом курсу слухачі навчаться готувати і презентувати власні кліматичні проєкти.

Розклад занять

Силабус курсу