Доцент Володимир Носаченко долучився до роботи Зимової академії, де обговорили екологічну безпеку Європейського Союзу та України

Володимир Носаченко, доцент кафедри географії, екології і методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій університету Григорія Сковороди в Переяславі, взяв участь у роботі Зимової академії «Екологічна безпека ЄС та України в контексті глобальних кліматичних змін». Зібрання було організовано за сприянням Європейського Союзу в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Chair «EU Climate Leadership» (номер проєкту 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) – навчального проєкту направленого на розширення діалогу між представниками влади, академічної спільноти та громадськості на тему екології та змін клімату, які ми відчуваємо з кожним роком сильніше.

Повідомляє Прес-служба кафедри географії, екології і методики навчання: