Учасники проєкту “Кліматичне лідерство ЄС” взяли участь у віртуальній мобільності до Чехії

Ірина Васькіна, член команди проєкту Жан Монне “Кліматичне лідерство ЄС”, старший викладач кафедри екології та природозахисних технологій СумДУ, голова ГО “Екотоп” взяла участь у віртуальній мобільності від Чеського природничого університету на тему “Environmental Responsibility and Adaptation on Climate Change”. Вебінар зібрав більше ніж 60 учасників з різних ВНЗ. Спікер, пані Яна Пулпанова (Jana Půlpánová) – керівник чеської агенції «Енвайростиль» (Ecologist Envirostyl & JAPŮ Agency, Czech Republic) поділилася своїм досвідом як підприємця, громадського діяча та волонтера, що працює в галузі захисту навколишнього середовища протидії змінам клімату.